Gå til: [Oversikt] [Runde 7] [Runde 9]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Kjetil Gryt43333233424422223352150 33.35016.70
Håvard G Frøysa43232525232234432354246 38.938.911.111.1
Roar "RAGgen" Gjøsæter63433343323322243255343 27.85016.75.6
Luis "Lost disc" Garcia44253332242334244256440 33.333.327.85.6
Terje "Katana King" Rørmark33232343443334233456440 22.25027.80
Petter Stai54353343333333345363634 066.722.211.1
Johan Pettersen73263543343354333569732 5.65016.727.8
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein75465344334432344371830 5.633.338.922.2
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333333333
Birdie1 4 211122212341123020.83
Par3524552543455133446746.53
Bogey122   512322 414213222.22
Dobbel-Bogey11 212 1    1   11117.64
Trippel-Bogey2  2              42.78
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333333333355
Maks7546554544445444557184
Snitt53.52.84.333.43.53.333.133.133.12.63.43.43.159.559.6
Min3323222222222222225239
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par10.5-0.31.300.40.50.300.100.100.1-0.40.40.40.1
Rank17152183121511373737112127
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 1.30.60.81.30.50.80.60.60.50.70.50.40.50.90.60.60.70.7
Rank17614172156621121216661312
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 8 runder

#Namn12345678Sammenlagt
Terje "Katana King" Rørmark284650465040192
Luis "Lost disc" Garcia50465040186
Roar "RAGgen" Gjøsæter34505043434343186
Håvard G Frøysa40434646175
Atle Svandal46435034173
Kjetil Åbø37373450158
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein46433430153
Petter Stai34373034135
Johan Pettersen32303232126
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson404040120
Kjetil Gryt465096
Mark Anthony Soddano304070
Marcus Soddano Jorde323769
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland3737
David Ness3232
Johan Olav Synnes3232
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Kjetil Gryt1111112621536
Håvard G Frøysa11111111728541
Roar "RAGgen" Gjøsæter111114512525
Luis "Lost disc" Garcia1111113618030
Terje "Katana King" Rørmark11115412030
Petter Stai800
Johan Pettersen1711515
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein1612020
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall10402111222123411230
Verdi6001503060606030303060302015606030650

De 8 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 8 runder

#Namn12345678Sammenlagt
Terje "Katana King" Rørmark3512028580154120794
Håvard G Frøysa150192134285761
Roar "RAGgen" Gjøsæter601201524530194125726
Luis "Lost disc" Garcia21592140180627
Atle Svandal1556019580490
Kjetil Gryt200215415
Kjetil Åbø603032240362
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein120135020275
Mark Anthony Soddano60100160
Marcus Soddano Jorde8572157
Petter Stai30032062
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson004444
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland3030
David Ness3030
Johan Pettersen00121527
Johan Olav Synnes2020
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 8 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 8 runder

#Namn12345678SammenlagtSnitt
Terje "Katana King" Rørmark236364244
Roar "RAGgen" Gjøsæter3242165233.3
Luis "Lost disc" Garcia8336205
Håvard G Frøysa4457205
Atle Svandal8252174.3
Kjetil Gryt76136.5
Kjetil Åbø3124102.5
Mark Anthony Soddano4373.5
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein230161.5
Marcus Soddano Jorde4263
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson00331
Petter Stai102030.8
Johan Pettersen001120.5
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland111
David Ness111
Johan Olav Synnes111
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.