Gå til: [Oversikt] [Runde 10] [Runde 12]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Anders "ADHD" Haugen33233233233222234348150 44.4505.60
Håvard G Frøysa43222232442433223249246 5033.316.70
Christer "Gilbert" Ellenberger72343442232322232353343 44.433.316.75.6
Roar "RAGgen" Gjøsæter33342342342234244254440 38.927.833.30
Terje "Katana King" Rørmark42263234353323333357537 22.261.15.611.1
Eirik Strand44332244343333243357537 16.755.627.80
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson43343245342333234459732 16.75027.85.6
Atle Svandal63243235433335333361830 11.161.111.116.7
Johan Olav Synnes53333735443534333367928 061.122.216.7
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333333333
Birdie224136 32 423261124427.16
Par4653615143556436567848.15
Bogey11 4 14235 1 2 2313018.52
Dobbel-Bogey1      3 1 1 1    74.32
Trippel-Bogey1  1              21.23
Quadruple-Bogey     1            10.62
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333333333355
Maks7436374545353534446779
Snitt4.42.92.63.72.72.93.43.63.13.82.63.12.73.22.33.13.22.956.156.2
Vanligste resultat4334323534333323335757
Min3222223223222222224839
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.4-0.1-0.40.7-0.3-0.10.40.60.10.8-0.40.1-0.30.2-0.70.10.2-0.1
Rank1462174614169182941219126
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 10.40.50.80.41.20.51.20.60.50.50.60.40.70.40.40.50.4
Rank161715418717121071341441101
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 6 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 11 runder

#Namn1234567891011Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter34505043434343504040279
Terje "Katana King" Rørmark28465046504037269
Luis "Lost disc" Garcia5046504043229
Håvard G Frøysa4043464646221
Atle Svandal4643503430203
Kjetil Åbø37373450158
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein46433430153
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson40404032152
Petter Stai34373034135
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland374646129
Johan Pettersen32303232126
Kjetil Gryt465096
David Ness325082
Mark Anthony Soddano304070
Marcus Soddano Jorde323769
Johan Olav Synnes322860
Anders "ADHD" Haugen5050
Christer "Gilbert" Ellenberger4343
Eirik Strand3737
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Anders "ADHD" Haugen111111113817522
Håvard G Frøysa1111111111924027
Christer "Gilbert" Ellenberger111111112821527
Roar "RAGgen" Gjøsæter11111114715522
Terje "Katana King" Rørmark1111547519
Eirik Strand111634013
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson111733512
Atle Svandal11822513
Johan Olav Synnes900
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall22413603204232611244
Verdi3030156020100203001530203010606030470

De 11 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 11 runder

#Namn1234567891011Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter601201524530194125210201551111
Håvard G Frøysa1501921342852401001
Terje "Katana King" Rørmark351202858015412075869
Luis "Lost disc" Garcia2159214018090717
Atle Svandal155601958025515
Kjetil Gryt200215415
Kjetil Åbø603032240362
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland3021080320
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein120135020275
Christer "Gilbert" Ellenberger215215
Anders "ADHD" Haugen175175
Mark Anthony Soddano60100160
Marcus Soddano Jorde8572157
David Ness305080
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson00443579
Petter Stai30032062
Eirik Strand4040
Johan Pettersen00121527
Johan Olav Synnes20020
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 11 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 11 runder

#Namn1234567891011Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter324216541735
Håvard G Frøysa4457929
Terje "Katana King" Rørmark236364428
Luis "Lost disc" Garcia8336222
Atle Svandal8252219
Kjetil Gryt7613
Kjetil Åbø312410
Christer "Gilbert" Ellenberger88
Anders "ADHD" Haugen88
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland1427
Mark Anthony Soddano437
Marcus Soddano Jorde426
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein23016
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson00336
Petter Stai10203
Eirik Strand33
David Ness123
Johan Pettersen00112
Johan Olav Synnes101
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.