Gå til: [Oversikt] [Runde 2]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Luis "Lost disc" Garcia42322333332342223248150 44.4505.60
Kjetil Gryt43233233222233243349246 38.955.65.60
Atle Svandal42223242332432323349246 44.444.411.10
Håvard G Frøysa43333332333322432352440 22.272.25.60
Kjetil Åbø53243323342333333355537 16.766.716.70
Roar "RAGgen" Gjøsæter53333422333334234457634 16.755.627.80
Marcus Soddano Jorde52342233243333453458732 22.244.427.85.6
Mark Anthony Soddano54244332333632243359830 22.244.427.85.6
Terje "Katana King" Rørmark64343244233334333562928 11.15027.811.1
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333333333
Birdie 342242431411442114326.54
Par4453645466567334758753.7
Bogey42 41121 2 11222122817.28
Dobbel-Bogey1              1 131.85
Trippel-Bogey           1      10.62
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333333333355
Maks6434444434364445456275
Snitt4.72.92.63.22.92.732.72.73.12.63.332.82.83.233.354.354.5
Vanligste resultat4334333333333223334954
Min4222222222222222224838
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.7-0.1-0.40.2-0.1-0.30-0.3-0.30.1-0.40.30-0.2-0.20.200.3
Rank188114831033131161066141016
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.60.60.50.70.40.60.40.60.40.40.50.70.20.70.70.70.20.7
Rank997143959537171141417113
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 1 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 1 runder

#Namn1Sammenlagt
Luis "Lost disc" Garcia5050
Kjetil Gryt4646
Atle Svandal4646
Håvard G Frøysa4040
Kjetil Åbø3737
Roar "RAGgen" Gjøsæter3434
Marcus Soddano Jorde3232
Mark Anthony Soddano3030
Terje "Katana King" Rørmark2828
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Luis "Lost disc" Garcia111111111821527
Kjetil Gryt11111112720029
Atle Svandal111111113815519
Håvard G Frøysa11114415038
Kjetil Åbø111636020
Roar "RAGgen" Gjøsæter111636020
Marcus Soddano Jorde1111548521
Mark Anthony Soddano1111646015
Terje "Katana King" Rørmark11923518
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall03422424314114421143
Verdi02015303015301520601560601515306060550

De 1 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 1 runder

#Namn1Sammenlagt
Luis "Lost disc" Garcia215215
Kjetil Gryt200200
Atle Svandal155155
Håvard G Frøysa150150
Marcus Soddano Jorde8585
Mark Anthony Soddano6060
Kjetil Åbø6060
Roar "RAGgen" Gjøsæter6060
Terje "Katana King" Rørmark3535
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 1 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 1 runder

#Namn1Sammenlagt
Atle Svandal88
Luis "Lost disc" Garcia88
Kjetil Gryt77
Mark Anthony Soddano44
Marcus Soddano Jorde44
Håvard G Frøysa44
Kjetil Åbø33
Roar "RAGgen" Gjøsæter33
Terje "Katana King" Rørmark22
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.