Gå til: [Oversikt] [Runde 5] [Runde 7]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Anders "ADHD" Haugen34322333333232323350150 27.866.75.60
Tom "med tommelen" Trondsen43323322334223333351246 27.861.111.10
Christer "Gilbert" Ellenberger26333322333234223352343 33.355.65.65.6
Andreas Askeland43423222423343342353440 33.338.927.80
Luis "Lost disc" Garcia23433323334333226355537 22.261.111.15.6
Roar "RAGgen" Gjøsæter44322332344333333355537 16.761.122.20
Andreas Kråkenes44424332343222336357732 27.838.927.85.6
Kjetil Gryt43323234332333238357732 22.261.111.15.6
Leif "Laffen" Molvik44323433334333334358928 5.666.727.80
Eirik Helvig37324333344233333258928 16.761.116.75.6
Thomas Mosland Gillesdal444243334332333543601124 11.15033.35.6
Terje "Katana King" Rørmark553243332452432273621222 27.833.316.722.2
Elling Aarseth564233334454233434651320 11.138.933.316.7
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie2  11224511173244115121.79
Par24827109797558109661112553.42
Bogey755 41 1355121 2214519.23
Dobbel-Bogey21        2    1  62.56
Trippel-Bogey 2              2 41.71
Quadruple-Bogey 1              1 20.85
Quintuple-Bogey                1 10.43
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks5743443444544435846579
Snitt3.74.33.42.23.22.92.72.73.23.33.62.52.92.92.734.2356.456.4
Vanligste resultat4432333333323333335854
Min2332222222222222225038
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.71.30.4-0.80.2-0.1-0.3-0.30.20.30.6-0.5-0.1-0.1-0.301.20
Rank16181411163311131526639179
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.710.50.30.50.30.40.50.40.50.70.60.40.30.40.61.60.2
Rank161792103611511151363614181
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 6 runder

#Namn123456Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen50505050150
Marcus Soddano Jorde34405050140
Håvard G Frøysa504346139
Christer "Gilbert" Ellenberger434343129
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten504330123
Luis "Lost disc" Garcia403043343437120
Roar "RAGgen" Gjøsæter2437344637120
Tom "med tommelen" Trondsen343446114
Kjetil Åbø2824463724111
Kjetil Gryt34373732108
Rune Åbø14302846104
Mark Anthony Soddano202837341899
Terje "Katana King" Rørmark2832302290
Jostein "Jojo" Gundersen504090
Atle Svandal162832262286
Leif "Laffen" Molvik1634222884
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein40132275
Eyvind Vestvik2022183072
Elling Aarseth28142062
Trond Erik "Teipen" Brekke1628161862
Thomas Mosland Gillesdal10242458
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson1220151348
Andreas Askeland4040
Martin Godal162036
Andreas Kråkenes3232
Eirik Helvig2828
Anders Hjellvik2828
Aleksander Vines2424
Martin Gjøen2222
Eirik Strand2222
Linn Bastiansen2020
Espen Ss.1818
Eirik Helvig1616
Eivind Mosland1616
Torbjørn "Moe" Moe1212
Kjartan Vestvik1212
Fabian Selheim1212
Tore Svenbalrud99
Idar "Kungen" Landro88
Martin Ljosdal77
May Helen Bjerga66
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Anders "ADHD" Haugen11111558918
Tom "med tommelen" Trondsen11111956112
Christer "Gilbert" Ellenberger111111469616
Andreas Askeland1111111618230
Luis "Lost disc" Garcia1111747519
Roar "RAGgen" Gjøsæter1111034716
Andreas Kråkenes11111657615
Kjetil Gryt11112411028
Leif "Laffen" Molvik113155
Eirik Helvig111837425
Thomas Mosland Gillesdal11122147
Terje "Katana King" Rørmark111113510421
Elling Aarseth111122513
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall200112245111732441151
Verdi30005303015126060609203015156060511

De 6 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 6 runder

#Namn123456Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen8623014189546
Marcus Soddano Jorde5887198142485
Luis "Lost disc" Garcia3252135446475402
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten15018460394
Kjetil Gryt8510387110385
Roar "RAGgen" Gjøsæter1680878047310
Atle Svandal63241003784308
Håvard G Frøysa13612147304
Terje "Katana King" Rørmark734221104240
Christer "Gilbert" Ellenberger4410096240
Mark Anthony Soddano3629704214191
Kjetil Åbø292885417190
Andreas Askeland182182
Rune Åbø19258652182
Tom "med tommelen" Trondsen694761177
Elling Aarseth854025150
Jostein "Jojo" Gundersen6942111
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein224242106
Trond Erik "Teipen" Brekke3425122798
Eyvind Vestvik442101479
Andreas Kråkenes7676
Eirik Helvig7474
Leif "Laffen" Molvik19350559
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2790945
Martin Godal172037
Aleksander Vines3535
Thomas Mosland Gillesdal1271433
Espen Ss.3232
Torbjørn "Moe" Moe2727
Eivind Mosland1515
Eirik Helvig1414
Kjartan Vestvik1414
Anders Hjellvik1010
Fabian Selheim44
Martin Ljosdal00
May Helen Bjerga00
Idar "Kungen" Landro00
Tore Svenbalrud00
Eirik Strand00
Martin Gjøen00
Linn Bastiansen00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 6 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 6 runder

#Namn123456Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen799530
Marcus Soddano Jorde4611627
Luis "Lost disc" Garcia44645427
Håvard G Frøysa89421
Roar "RAGgen" Gjøsæter2645320
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten97420
Kjetil Gryt753419
Terje "Katana King" Rørmark643518
Mark Anthony Soddano5353218
Atle Svandal5253318
Christer "Gilbert" Ellenberger45615
Kjetil Åbø3344115
Rune Åbø226414
Tom "med tommelen" Trondsen23510
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein3339
Eyvind Vestvik33028
Jostein "Jojo" Gundersen538
Elling Aarseth3328
Trond Erik "Teipen" Brekke32128
Andreas Askeland66
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson41016
Thomas Mosland Gillesdal2125
Andreas Kråkenes55
Leif "Laffen" Molvik22015
Martin Godal213
Espen Ss.33
Torbjørn "Moe" Moe33
Eirik Helvig33
Aleksander Vines22
Kjartan Vestvik22
Eirik Helvig22
Anders Hjellvik11
Fabian Selheim11
Eivind Mosland11
Martin Ljosdal00
May Helen Bjerga00
Idar "Kungen" Landro00
Martin Gjøen00
Linn Bastiansen00
Eirik Strand00
Tore Svenbalrud00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.