Gå til: [Oversikt] [Runde 9] [Runde 11]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten24322232423323432248150 5033.316.70
Jostein "Jojo" Gundersen33323223434233323250246 33.355.611.10
Tom "med tommelen" Trondsen35423322334323422252343 38.938.916.75.6
Kjetil Gryt33424324234332323252343 33.344.422.20
Andreas Askeland24433333332222336253537 33.35011.15.6
Luis "Lost disc" Garcia34323232434332333353537 22.261.116.70
Kjetil Åbø26333342533334233358732 16.761.111.111.1
Terje "Katana King" Rørmark44333353443223333459830 11.155.627.85.6
Christer "Gilbert" Ellenberger44333322334255423459830 22.238.927.811.1
Roar "RAGgen" Gjøsæter36333322432233435559830 22.25011.116.7
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein343333433362434333601124 5.666.722.25.6
Marius Østby453343433333343343611222 066.727.85.6
Leif "Laffen" Molvik464343323433334343621320 5.655.633.35.6
Eirik Helvig543243333433553433631418 5.655.622.216.7
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson454333534442233345641516 11.138.933.316.7
Aleksander Vines474333334342524442641516 16.733.338.911.1
Stein Ødegård534343433443235453651714 5.644.433.316.7
Øystein Håvik554344344433343343661813 044.444.411.1
Eyvind Vestvik373243434432553643681912 11.138.927.822.2
Runar Gravvoll464344435434354354722011 027.85022.2
May Helen Bjerga565344434533643355752110 033.327.838.9
Frank Willians587486547745476556103229 0022.277.8
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie3  7135711296414266215.66
Par731114111571281110119911138917945.2
Bogey779193731089124836310025.25
Dobbel-Bogey541   3 21 1441153358.84
Trippel-Bogey 5   1    1 1 1111123.03
Quadruple-Bogey 21     11   1    61.52
Quintuple-Bogey 1  1             20.51
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks587486547765676666103109
Snitt3.653.72.73.63.13.42.83.83.63.52.73.33.53.53.23.83.362.162.1
Vanligste resultat4433333343333333335957
Min2332222222222222224838
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.620.7-0.30.60.10.4-0.20.80.60.5-0.30.30.50.50.20.80.3
Rank141815112483161291710105166
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.91.10.70.50.70.50.90.50.70.70.70.6110.70.60.90.9
Rank121871102123910641617851415
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 10 runder

#Namn12345678910Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen505050505046250
Marcus Soddano Jorde344050502250224
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten50433032343450211
Christer "Gilbert" Ellenberger43434343343230206
Roar "RAGgen" Gjøsæter243734463732464030206
Tom "med tommelen" Trondsen343446401643197
Luis "Lost disc" Garcia40304334343728402837197
Håvard G Frøysa5043461146196
Kjetil Gryt3437373237343243188
Terje "Katana King" Rørmark2832302237464030185
Kjetil Åbø2824463724152232167
Mark Anthony Soddano20283734183414153
Rune Åbø1430284624142
Jostein "Jojo" Gundersen504046136
Leif "Laffen" Molvik1634222820262420134
Andreas Askeland405037127
Atle Svandal162832262215124
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein4013221891824122
Eyvind Vestvik2022183012102
Thomas Mosland Gillesdal1024242618102
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson122015132411241699
Andreas Kråkenes32402092
Aleksander Vines241613181687
Trond Erik "Teipen" Brekke1628161878
Elling Aarseth2814201375
Eirik Helvig1612131859
May Helen Bjerga6109131048
Espen "møkkis" Møkkelgjerd4646
Martin Gjøen22101345
Øystein Håvik261339
Eirik Strand221537
Martin Godal162036
Torbjørn "Moe" Moe122436
Anders Hjellvik2828
Eirik Helvig2828
Marius Østby2222
Linn Bastiansen2020
Espen Ss.1818
Eivind Mosland1616
Andrè "McEngis" Engene1515
Johan Olav Synnes1515
Stein Ødegård1414
Kjartan Vestvik1212
Fabian Selheim1212
Runar Gravvoll1111
Tore Svenbalrud99
Frank Willians99
Idar "Kungen" Landro88
Martin Ljosdal77
Kyrre Sørensen77
Erling Erling66
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten1111111111922825
Jostein "Jojo" Gundersen111111667312
Tom "med tommelen" Trondsen1111111379514
Kjetil Gryt1111112612120
Andreas Askeland111111469215
Luis "Lost disc" Garcia1111845313
Kjetil Åbø111538930
Terje "Katana King" Rørmark11112179
Christer "Gilbert" Ellenberger1111944311
Roar "RAGgen" Gjøsæter1111745815
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein117177
Marius Østby1800
Leif "Laffen" Molvik115199
Eirik Helvig115199
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson11112179
Aleksander Vines1111033211
Stein Ødegård11411010
Øystein Håvik1800
Eyvind Vestvik11132168
Runar Gravvoll1800
May Helen Bjerga1800
Frank Willians1800
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall30071357112964142662
Verdi2000960201296060307101560153010427

De 10 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 10 runder

#Namn12345678910Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen8623014189193119858
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten150184603843111228814
Kjetil Gryt8510387110435656121661
Marcus Soddano Jorde588719814234115634
Roar "RAGgen" Gjøsæter168087804770947458606
Luis "Lost disc" Garcia325213544647532406153588
Håvard G Frøysa1361214767101472
Christer "Gilbert" Ellenberger441009665614943458
Andreas Askeland18215592429
Terje "Katana King" Rørmark73422110459544017410
Kjetil Åbø292885417302289331
Atle Svandal6324100378413321
Tom "med tommelen" Trondsen694761271995318
Mark Anthony Soddano36297042147230293
Rune Åbø1925865273255
Leif "Laffen" Molvik1935054326809217
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein2242422719357194
Jostein "Jojo" Gundersen694273184
Andreas Kråkenes767713166
Elling Aarseth8540257157
Espen "møkkis" Møkkelgjerd133133
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2790913152517115
Aleksander Vines352361332109
Trond Erik "Teipen" Brekke3425122798
Eyvind Vestvik44210141695
Eirik Helvig7474
Torbjørn "Moe" Moe273562
Thomas Mosland Gillesdal12714131157
Eirik Helvig141010943
Martin Godal172037
Espen Ss.3232
Øystein Håvik32032
Johan Olav Synnes3232
Andrè "McEngis" Engene2121
Eivind Mosland1515
Kjartan Vestvik1414
Stein Ødegård1010
Anders Hjellvik1010
Martin Gjøen0606
Erling Erling55
Fabian Selheim44
Idar "Kungen" Landro00
Martin Ljosdal00
Kyrre Sørensen00
Tore Svenbalrud00
May Helen Bjerga000000
Eirik Strand000
Marius Østby00
Linn Bastiansen00
Runar Gravvoll00
Frank Willians00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 10 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 10 runder

#Namn12345678910Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen79958644
Luis "Lost disc" Garcia446454355444
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten974446943
Marcus Soddano Jorde461163838
Roar "RAGgen" Gjøsæter26453356438
Kjetil Gryt7534344636
Christer "Gilbert" Ellenberger456564434
Terje "Katana King" Rørmark6435464234
Håvard G Frøysa8942730
Mark Anthony Soddano535326327
Tom "med tommelen" Trondsen23523722
Kjetil Åbø3344112321
Atle Svandal52533220
Andreas Askeland67619
Rune Åbø2264317
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein333222116
Leif "Laffen" Molvik2201343116
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson4101223215
Jostein "Jojo" Gundersen53614
Andreas Kråkenes55212
Aleksander Vines2312311
Eyvind Vestvik3302210
Thomas Mosland Gillesdal212229
Elling Aarseth33219
Torbjørn "Moe" Moe358
Trond Erik "Teipen" Brekke32128
Espen "møkkis" Møkkelgjerd77
Eirik Helvig21115
Espen Ss.33
Andrè "McEngis" Engene33
Eirik Helvig33
Martin Godal213
Johan Olav Synnes33
Øystein Håvik303
Kjartan Vestvik22
Fabian Selheim11
Stein Ødegård11
Eivind Mosland11
Erling Erling11
Martin Gjøen0101
Anders Hjellvik11
Idar "Kungen" Landro00
Kyrre Sørensen00
Tore Svenbalrud00
Martin Ljosdal00
May Helen Bjerga000000
Eirik Strand000
Marius Østby00
Linn Bastiansen00
Runar Gravvoll00
Frank Willians00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.