Gå til: [Oversikt] [Runde 19]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten34323432324323222350150 38.944.416.70
Terje "Katana King" Rørmark34333323344223322352246 27.855.616.70
Oddbjørn Molvik24433333423333223454343 22.255.622.20
Anders "ADHD" Haugen33323334435222243354343 27.85016.75.6
Kjetil Gryt34333223434423324355537 22.25027.80
Håvard G Frøysa24225433323343433255537 27.844.422.25.6
Kjetil Åbø24333333433434424358732 11.155.633.30
Eirik Strand35323343534324333359830 11.161.116.711.1
Roar "RAGgen" Gjøsæter44433343343233434259830 11.15038.90
Andreas Kråkenes343233355333243362601026 16.755.611.116.7
Thomas Mosland Gillesdal285333324543233233611124 22.25011.116.7
Jostein "Jojo" Gundersen453243234344343354631222 11.138.938.911.1
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson354233335443443334631222 5.65033.311.1
Christer "Gilbert" Ellenberger353233544352355334651418 11.144.416.727.8
Atle Svandal383243444433432623651418 16.738.933.311.1
Leif "Laffen" Molvik364363324433334455681615 5.644.427.822.2
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein343343354344543473691714 044.438.916.7
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie4 19 133 3 47146335216.99
Par1111181214109487969877915049.02
Bogey294 3233105843643347624.84
Dobbel-Bogey 41 1 12312 111 21216.86
Trippel-Bogey 1  1          11 41.31
Quadruple-Bogey                1 10.33
Quintuple-Bogey 2                20.65
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks4853645555545556756992
Snitt2.94.83.32.53.53.13.13.23.93.23.732.93.43.133.63.259.459.4
Vanligste resultat3432333343432333336355
Min2322322232322222225040
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par-0.11.80.3-0.50.50.10.10.20.90.20.70-0.10.40.100.60.2
Rank218121146710171016421374159
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.410.50.50.70.20.50.70.40.70.60.50.70.60.60.71.10.6
Rank21765131614312841691115189
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 10 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 20 runder

#Namn1234567891011121314151617181920Sammenlagt
Tom "med tommelen" Trondsen43504646503732304
Jostein "Jojo" Gundersen46464637504322290
Roar "RAGgen" Gjøsæter43405050284330284
Terje "Katana King" Rørmark50504332283246281
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten504343435050279
Kjetil Åbø40463437464332278
Håvard G Frøysa404340464637252
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson34302824243422196
Kjetil Gryt4037302837172
Kyrre Sørensen262626242222146
Andreas Kråkenes34303726127
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein34302614104
Oddbjørn Molvik404383
Anders "ADHD" Haugen404383
Christer "Gilbert" Ellenberger32301880
Thomas Mosland Gillesdal28262478
Luis "Lost disc" Garcia403070
Tor Løseth323062
Dag Arve "Daggy" 282452
_ Mark Soddano242650
Andreas Askeland5050
Atle Svandal201838
Eirik Helvig3434
Andre Johnsen3434
Mark Anthony Soddano3434
Marcus Soddano Jorde3434
Rune Åbø3434
Olav Breistein3232
Bernt K. Vik3232
Ole Henrik Turøy3030
Eirik Strand3030
Eirik Helvig2626
Paula Kristine M. Gillesdal2424
Jimmy Varøy2424
Erlend 1818
christian ombolt1616
Leif "Laffen" Molvik1515
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten11111113710114
Terje "Katana King" Rørmark11111557415
Oddbjørn Molvik1111646015
Anders "ADHD" Haugen111112510621
Kjetil Gryt1111449925
Håvard G Frøysa111111512224
Kjetil Åbø111222513
Eirik Strand11152168
Roar "RAGgen" Gjøsæter111023518
Andreas Kråkenes111933612
Thomas Mosland Gillesdal1111745414
Jostein "Jojo" Gundersen111122714
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson116177
Christer "Gilbert" Ellenberger111322211
Atle Svandal111834214
Leif "Laffen" Molvik11412020
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein1700
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall40190133030471463352
Verdi150607060202002001596015102020351

De 20 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 20 runder

#Namn1234567891011121314151617181920Sammenlagt
Tom "med tommelen" Trondsen3531065167300154721103
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten20522115557102101841
Roar "RAGgen" Gjøsæter25280141120758035783
Håvard G Frøysa1102018018060122753
Jostein "Jojo" Gundersen9060150847510727593
Terje "Katana King" Rørmark1007265391107574535
Kjetil Åbø704030601208025425
Oddbjørn Molvik14060200
Kjetil Gryt3520152799196
Anders "ADHD" Haugen72106178
Luis "Lost disc" Garcia13230162
Andreas Kråkenes15307236153
Christer "Gilbert" Ellenberger359022147
Andreas Askeland147147
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson400201030277134
Thomas Mosland Gillesdal40954103
Bernt K. Vik7575
Marcus Soddano Jorde6565
_ Mark Soddano50050
Rune Åbø5050
Atle Svandal04242
Andre Johnsen4242
Dag Arve "Daggy" 40040
Mark Anthony Soddano3535
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein10015025
Olav Breistein2121
Eirik Helvig2020
Leif "Laffen" Molvik2020
Eirik Strand1616
Kyrre Sørensen012000012
christian ombolt1010
Erlend 00
Eirik Helvig00
Tor Løseth000
Ole Henrik Turøy00
Paula Kristine M. Gillesdal00
Jimmy Varøy00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 20 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 20 runder

#Namn1234567891011121314151617181920Sammenlagt
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten68654736
Tom "med tommelen" Trondsen283765233
Håvard G Frøysa37373528
Jostein "Jojo" Gundersen433554226
Roar "RAGgen" Gjøsæter626432225
Terje "Katana King" Rørmark333235524
Kjetil Åbø321232215
Kjetil Gryt2122411
Anders "ADHD" Haugen5510
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson20112219
Oddbjørn Molvik549
Andreas Kråkenes12238
Christer "Gilbert" Ellenberger3227
Thomas Mosland Gillesdal2147
Andreas Askeland77
Luis "Lost disc" Garcia415
Andre Johnsen44
Marcus Soddano Jorde44
Atle Svandal033
Eirik Strand22
_ Mark Soddano202
Dag Arve "Daggy" 202
Bernt K. Vik22
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein10102
Rune Åbø22
Mark Anthony Soddano22
Olav Breistein22
christian ombolt11
Eirik Helvig11
Kyrre Sørensen0100001
Leif "Laffen" Molvik11
Erlend 00
Eirik Helvig00
Tor Løseth000
Ole Henrik Turøy00
Paula Kristine M. Gillesdal00
Jimmy Varøy00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.