Gå til: [Oversikt] [Runde 4] [Runde 6]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Roar "RAGgen" Gjøsæter35423332633322223253150 38.944.45.611.1
Tom "med tommelen" Trondsen33324432433333323354246 16.766.716.70
Terje "Katana King" Rørmark36523322346223332458343 33.338.911.116.7
Kjetil Gryt36333432535333436365440 5.661.111.122.2
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein49424324543333435368537 11.138.933.316.7
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson36425444453255433571634 11.122.233.333.3
Jimmy Varøy48535444654464444381732 011.155.633.3
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie   5  24   22112112116.67
Par5122333 13443424345140.48
Bogey2 3 24232211 141113023.81
Dobbel-Bogey 12 2   221 11  111411.11
Trippel-Bogey 3      2 1 1   1 86.35
Quadruple-Bogey                  00
Quintuple-Bogey 1                10.79
Sextuple-Bogey 1                10.79
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks4953544465646544658189
Snitt3.36.142.33.93.632.94.73.93.92.93.43.33.42.93.73.364.364.5
Vanligste resultat3642343253333343337160
Min3332332233322222225344
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.33.11-0.70.90.60-0.11.70.90.9-0.10.40.30.4-0.10.70.3
Rank61816113115217131329692126
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.41.30.60.40.70.50.610.90.710.51.20.70.70.51.10.7
Rank11861113614131114317983169
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter4034464650142
Tom "med tommelen" Trondsen465046142
Kjetil Gryt434640129
Terje "Katana King" Rørmark325043125
_ Olav Breistein324040112
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2828373499
Luis "Lost disc" Garcia375087
Andreas Kråkenes434386
Jostein "Jojo" Gundersen374380
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein263763
Thomas Mosland Gillesdal263460
Jimmy Varøy243256
Håvard G Frøysa4343
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten4343
Kjetil Åbø4343
Eirik Helvig3434
Leif "Laffen" Molvik3232
David Ness3030
Kyrre Sørensen2424
Vidar Høyland2222
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Roar "RAGgen" Gjøsæter11111111726738
Tom "med tommelen" Trondsen111335719
Terje "Katana King" Rørmark1111112617730
Kjetil Gryt1611515
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein11424221
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson11424221
Jimmy Varøy700
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall00050024000221121121
Verdi0001200301500030306060306060387

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter0127250157267801
Tom "med tommelen" Trondsen16715257376
Terje "Katana King" Rørmark39130177346
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten221221
Kjetil Gryt8011215207
Håvard G Frøysa201201
Luis "Lost disc" Garcia70127197
Jostein "Jojo" Gundersen84100184
_ Olav Breistein210155176
Andreas Kråkenes7782159
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2006742129
Kjetil Åbø107107
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein304272
Leif "Laffen" Molvik3030
Thomas Mosland Gillesdal91221
David Ness1515
Vidar Høyland00
Kyrre Sørensen00
Jimmy Varøy000
Eirik Helvig00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter0566724
Tom "med tommelen" Trondsen78318
Terje "Katana King" Rørmark24612
Luis "Lost disc" Garcia459
Andreas Kråkenes549
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten88
Kjetil Gryt3418
Jostein "Jojo" Gundersen538
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson10427
Håvard G Frøysa77
_ Olav Breistein2046
Kjetil Åbø55
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein224
Leif "Laffen" Molvik22
Thomas Mosland Gillesdal112
David Ness11
Vidar Høyland00
Kyrre Sørensen00
Eirik Helvig00
Jimmy Varøy000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.