Gå til: [Oversikt] [Runde 1] [Runde 3]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Petter Alfsen22225344322223323349150 5033.316.70
Erlend Johnsen23333224223326332250246 5038.95.65.6
Atle Svandal22224433323423333351343 33.355.611.10
Håvard G Frøysa35323432322333323352440 33.355.65.65.6
Stein Ødegård33423343323233323352440 27.861.111.10
Lars Haldar33325333323332333353634 16.777.85.60
Terje "Katana King" Rørmark33333433233432333253634 22.266.711.10
Luis "Lost disc" Garcia32434434323332323354830 22.261.116.70
Kjetil Åbø32223433225433433354830 33.344.416.75.6
Øyvind Haugland423234333242343433551026 27.844.427.80
Olav "four hand" Eggestøl333363432333423233561124 16.766.711.15.6
Tore Andre "Care bear" Rongved323343433342333343561124 11.172.216.70
Roar "RAGgen" Gjøsæter324363434132334342571320 22.244.427.85.6
Viljar Rolfsen323353433233334343571320 11.166.722.20
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl334343332233335443581516 11.166.716.75.6
Kjetil Gryt233353332343354234581516 16.755.622.25.6
Christer "Gilbert" Ellenberger353333333234344244591714 16.75027.85.6
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson533353543333323333601813 5.672.211.111.1
Knut Arild Viki424363333344325333611912 11.155.622.211.1
Petter Tennebø345245362353432333632011 16.75011.122.2
Andreas Woldsdal233473443244334443642110 11.138.944.45.6
Rune Krogh Nøstdal343344443343434353642110 055.638.95.6
Tommy Nesse32436335334444444366238 5.638.944.411.1
Vegard Grindheim35537444333232334566238 11.144.422.222.2
Tristan Storm33336534434544343367256 05033.316.7
Magnus Strømmen33437543344334533367256 055.627.816.7
Kjetil "Gul Bil" Skippervik42335533543433455367256 5.644.427.822.2
Trond Hvalbye34445355334443434368283 038.95011.1
Cristian Del Rio32448436233438434371292 11.138.933.316.7
Christian Wilde32466344433442439472301 11.127.844.416.7
Rune Andersland44336453336434646475310 033.338.927.8
Amund Langeland34534545334633755476320 038.922.238.9
Hans Christian Haaland44436444334443757477330 022.255.622.2
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333343333333333333
Eagle         1        10.17
Birdie513387111813263817139115.32
Par2211162171616172117161222161417162330050.51
Bogey5611371113103212138612610614424.24
Dobbel-Bogey133 85331 21 13331416.9
Trippel-Bogey   13  2  11 11 1 111.85
Quadruple-Bogey    1         2 1 40.67
Quintuple-Bogey             1    10.17
Sextuple-Bogey                1 10.17
Stats123456789101112131415161718Total
Par33334333333333333355
Maks55568556546648759577104
Snitt3.133.42.94.93.63.53.62.92.63.53.43.23.23.83.23.83.260.860.8
Vanligste resultat3233633333343333336757
Min2222322221222222224936
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.1-00.4-0.10.90.60.50.6-0.1-0.40.50.40.20.20.80.20.80.2
Rank541131814131521121069166166
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.40.80.70.51.20.70.60.80.40.60.70.80.40.80.80.60.90.4
Rank114951811712461013216158173
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 1 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 2 runder

#Namn12Sammenlagt
Stein Ødegård504050
Petter Alfsen345050
Erlend Johnsen264646
Roar "RAGgen" Gjøsæter462046
Atle Svandal304343
Petter Tennebø431143
Håvard G Frøysa404040
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl371637
Lars Haldar183434
Viljar Rolfsen342034
Terje "Katana King" Rørmark263434
Christer "Gilbert" Ellenberger301430
Luis "Lost disc" Garcia183030
Kjetil Åbø183030
Øyvind Haugland132626
Olav "four hand" Eggestøl262426
Tore Andre "Care bear" Rongved2424
Jan Ove Hennøy2020
Kjetil Gryt1616
Martin Aag Sjursen1414
Magnus Strømmen13613
Stian Tvede1313
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson101313
Knut Arild Viki1212
Rune Krogh Nøstdal1010
Andreas Woldsdal81010
Thomas Sundal99
Kyrre Sørensen88
Vegard Grindheim88
Tommy Nesse88
Tristan Storm66
Kjetil "Gul Bil" Skippervik66
Christian Wilde616
Rune Andersland606
Trond Hvalbye33
Cristian Del Rio22
Amund Langeland00
Hans Christian Haaland00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Petter Alfsen1111111113911913
Erlend Johnsen1111111111925428
Atle Svandal111111567012
Håvard G Frøysa1111112612120
Stein Ødegård1111185418
Lars Haldar111153217
Terje "Katana King" Rørmark1111744511
Luis "Lost disc" Garcia1111124277
Kjetil Åbø11111166559
Øyvind Haugland1111195377
Olav "four hand" Eggestøl111133258
Tore Andre "Care bear" Rongved11182158
Roar "RAGgen" Gjøsæter1111033512
Viljar Rolfsen11232105
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl11192137
Kjetil Gryt1111132910
Christer "Gilbert" Ellenberger111143238
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson124188
Knut Arild Viki11192137
Petter Tennebø111437625
Andreas Woldsdal11172179
Rune Krogh Nøstdal2700
Tommy Nesse125155
Vegard Grindheim11162189
Tristan Storm2700
Magnus Strømmen2700
Kjetil "Gul Bil" Skippervik125155
Trond Hvalbye2700
Cristian Del Rio11192137
Christian Wilde11192137
Rune Andersland2700
Amund Langeland2700
Hans Christian Haaland2700
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall5133871118132638171391
Verdi12520896060608530102086096020464

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 2 runder

#Namn12Sammenlagt
Erlend Johnsen40254294
Stein Ødegård17341214
Roar "RAGgen" Gjøsæter14335178
Håvard G Frøysa53121174
Petter Tennebø8876164
Petter Alfsen30119149
Atle Svandal297099
Terje "Katana King" Rørmark374582
Viljar Rolfsen661076
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl621375
Øyvind Haugland333770
Kjetil Åbø55560
Christer "Gilbert" Ellenberger332356
Luis "Lost disc" Garcia222749
Olav "four hand" Eggestøl102535
Thomas Sundal3535
Lars Haldar132134
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson24832
Kjetil Gryt2929
Andreas Woldsdal81725
Martin Aag Sjursen2020
Magnus Strømmen19019
Vegard Grindheim1818
Tore Andre "Care bear" Rongved1515
Jan Ove Hennøy1414
Knut Arild Viki1313
Cristian Del Rio1313
Christian Wilde01313
Stian Tvede1010
Rune Andersland10010
Tommy Nesse55
Kjetil "Gul Bil" Skippervik55
Amund Langeland00
Kyrre Sørensen00
Trond Hvalbye00
Tristan Storm00
Rune Krogh Nøstdal00
Hans Christian Haaland00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 2 runder

#Namn12Sammenlagt
Stein Ødegård11516
Petter Alfsen4913
Erlend Johnsen4913
Roar "RAGgen" Gjøsæter10313
Håvard G Frøysa6612
Petter Tennebø7310
Øyvind Haugland459
Viljar Rolfsen729
Terje "Katana King" Rørmark448
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl628
Christer "Gilbert" Ellenberger538
Atle Svandal268
Luis "Lost disc" Garcia347
Kjetil Åbø167
Lars Haldar235
Olav "four hand" Eggestøl235
Andreas Woldsdal224
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson314
Magnus Strømmen303
Martin Aag Sjursen33
Kjetil Gryt33
Rune Andersland202
Jan Ove Hennøy22
Knut Arild Viki22
Tore Andre "Care bear" Rongved22
Thomas Sundal22
Vegard Grindheim22
Stian Tvede22
Cristian Del Rio22
Christian Wilde022
Tommy Nesse11
Kjetil "Gul Bil" Skippervik11
Amund Langeland00
Kyrre Sørensen00
Trond Hvalbye00
Tristan Storm00
Rune Krogh Nøstdal00
Hans Christian Haaland00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.