Gå til: [Oversikt] [Runde 5] [Runde 7]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Luis "Lost disc" Garcia43233442243222332351150 38.95011.10
Roar "RAGgen" Gjøsæter43222543343334322254246 33.344.422.20
Jostein "Jojo" Gundersen53233533242323333355343 22.261.116.70
Christer "Gilbert" Ellenberger44233343323333532356440 22.261.111.15.6
Anders "ADHD" Haugen54343432343322223456440 27.844.427.80
Håvard G Frøysa44344532343324233359634 16.75033.30
Thomas Mosland Gillesdal43343433233235343459634 11.166.716.75.6
Kjetil Åbø54252423334334342460830 22.238.933.35.6
Marcus Soddano Jorde53233642324524343462928 22.233.333.311.1
Mark Anthony Soddano552334534434433233631026 11.15027.811.1
Eivind Mosland533434442345324335641124 11.144.433.311.1
Kjetil Gryt432523464233432437641124 27.833.322.216.7
Rune Åbø843434523434433323651320 11.15027.811.1
Christian Storhaug342445332543533354651320 16.733.333.316.7
Marius Østby652357333243324325651320 22.238.911.127.8
ole martin sakrisvold543334442335354343651320 5.65033.311.1
Martin Godal633346433343363333661714 066.716.716.7
Lill Irene Larsen533334333535444533661714 061.122.216.7
Marius Tyssøy533335733335433353671912 066.716.716.7
Atle Svandal563456533343233433682011 5.65022.222.2
Torje Hegna843443243343434544692110 11.127.85011.1
Tore Svenbalrud73343434344635433470229 05033.316.7
Thomas Helgesen44334645335435433470229 044.433.322.2
Andrè "McEngis" Engene56344543344334433570229 038.95011.1
Ulrik Holsen73344434344434454471256 033.355.611.1
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson54344654244433544472265 5.616.761.116.7
Eirik Helvig44364453345436343573274 044.427.827.8
Daniel Justnes64554643334544546782283 016.738.944.4
Markus Standal66355655246554476488292 5.65.622.266.7
Linn Lande85464946356444455692301 05.638.955.6
Helene B. Henriksen89465755355554733897310 016.711.172.2
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433334333333333333
Birdie1 101332584126433616311.29
Par812181113129152110121314101315161123341.76
Bogey121221211612621313781111841116128.85
Dobbel-Bogey43144773 4383434346912.37
Trippel-Bogey23 3 2 2  21 2  21203.58
Quadruple-Bogey4     1       11 291.61
Quintuple-Bogey     1           120.36
Sextuple-Bogey 1                10.18
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333433333333333356
Maks89565976456656776897115
Snitt5.34.12.83.93.54.93.93.42.83.53.83.83.33.73.63.53.34.167.267.2
Vanligste resultat5334344334433433336562
Min3322232222222222225139
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.31.1-0.20.90.50.90.90.4-0.20.50.80.80.30.70.60.50.31.1
Rank181611361313517111131097417
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 1.10.90.50.80.71.10.80.90.40.80.70.90.70.90.80.80.81
Rank181427517812163154139101116
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 6 runder

#Namn123456Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter265050405046150
Anders "ADHD" Haugen504640504340146
Luis "Lost disc" Garcia464650142
Jostein "Jojo" Gundersen3740503243133
Terje "Katana King" Rørmark34433750130
Rune Åbø4328324320118
Håvard G Frøysa463430371634117
_ Mark Soddano40321543115
Kjetil Åbø343226433430111
Christer "Gilbert" Ellenberger4028222640108
Thomas Mosland Gillesdal303734101
Kjetil Gryt3726162487
Marcus Soddano Jorde26302884
Leif "Laffen" Molvik3022202880
Eivind Mosland2824122476
Christian Storhaug222082062
Eirik Helvig221126459
Atle Svandal18281157
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson15201522557
Marius Tyssøy11321255
Pål "Skjold" Skjold16201147
Thomas Helgesen24812945
Paula Kristine M. Gillesdal2261139
Linn Lande14204138
ole martin sakrisvold182038
Jörgen "svensken" Halling201636
Lene Nielsen24832
Andrè "McEngis" Engene20929
Lill Irene Larsen131427
Mark Anthony Soddano2626
Ole K. Hamre2626
Ulrik Holsen59620
Marius Østby2020
Torje Hegna101020
Ole Andrê "Lillebror" Veiberg1515
Martin Godal1414
Daniel Justnes639
Tore Svenbalrud99
Steffen Tronstad77
Martin Gjøen55
Linn Bastiansen44
Markus Standal22
Helene B. Henriksen00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Luis "Lost disc" Garcia1111111279113
Roar "RAGgen" Gjøsæter1111111617629
Jostein "Jojo" Gundersen1111348421
Christer "Gilbert" Ellenberger1111845113
Anders "ADHD" Haugen11111557715
Håvard G Frøysa1111234214
Thomas Mosland Gillesdal111323819
Kjetil Åbø1111746617
Marcus Soddano Jorde11111144311
Mark Anthony Soddano111422613
Eivind Mosland111522312
Kjetil Gryt11111458116
Rune Åbø111622211
Christian Storhaug111637425
Marius Østby11111044612
ole martin sakrisvold118188
Martin Godal2100
Lill Irene Larsen2100
Marius Tyssøy2100
Atle Svandal11711010
Torje Hegna11925025
Tore Svenbalrud2100
Thomas Helgesen2100
Andrè "McEngis" Engene2100
Ulrik Holsen2100
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson118188
Eirik Helvig2100
Daniel Justnes2100
Markus Standal118188
Linn Lande2100
Helene B. Henriksen2100
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall101013325841264336163
Verdi600660202030128156030101520201060456

De 6 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 6 runder

#Namn123456Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen16022511411913777832
Roar "RAGgen" Gjøsæter411373933122176548
Jostein "Jojo" Gundersen90155754984453
Håvard G Frøysa2413272193642442
Kjetil Åbø6980277511166428
Kjetil Gryt75924281290
Luis "Lost disc" Garcia1227491287
Terje "Katana King" Rørmark151478039281
Christer "Gilbert" Ellenberger9915574251264
Rune Åbø632747522209
Marcus Soddano Jorde619543199
_ Mark Soddano10512575197
Thomas Mosland Gillesdal67238116
Christian Storhaug931074114
Atle Svandal692610105
Thomas Helgesen261345084
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson601139864
Torje Hegna05050
Marius Østby4646
Eivind Mosland00132336
Paula Kristine M. Gillesdal1202133
Jörgen "svensken" Halling201232
Eirik Helvig01812030
Ole Andrê "Lillebror" Veiberg2828
Mark Anthony Soddano2626
Marius Tyssøy024024
Pål "Skjold" Skjold612018
Leif "Laffen" Molvik0061218
ole martin sakrisvold9817
Ulrik Holsen0909
Markus Standal88
Andrè "McEngis" Engene606
Daniel Justnes000
Steffen Tronstad00
Linn Bastiansen00
Helene B. Henriksen00
Martin Gjøen00
Lene Nielsen000
Ole K. Hamre00
Linn Lande00000
Lill Irene Larsen000
Martin Godal00
Tore Svenbalrud00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 6 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 6 runder

#Namn123456Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen75565533
Roar "RAGgen" Gjøsæter35335625
Kjetil Åbø42254421
Håvard G Frøysa82232320
Jostein "Jojo" Gundersen4424418
Christer "Gilbert" Ellenberger4143416
Luis "Lost disc" Garcia45716
Rune Åbø1244213
Terje "Katana King" Rørmark243413
Kjetil Gryt242513
Marcus Soddano Jorde44412
_ Mark Soddano31138
Christian Storhaug13037
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson102216
Thomas Helgesen22206
Atle Svandal2316
Thomas Mosland Gillesdal1225
Marius Østby44
Paula Kristine M. Gillesdal1034
Eivind Mosland00224
Jörgen "svensken" Halling123
Eirik Helvig02103
Marius Tyssøy0303
Leif "Laffen" Molvik00123
Ole Andrê "Lillebror" Veiberg22
Torje Hegna022
ole martin sakrisvold112
Pål "Skjold" Skjold1102
Mark Anthony Soddano22
Markus Standal11
Ulrik Holsen0101
Andrè "McEngis" Engene101
Daniel Justnes000
Steffen Tronstad00
Linn Bastiansen00
Helene B. Henriksen00
Martin Gjøen00
Lene Nielsen000
Ole K. Hamre00
Linn Lande00000
Lill Irene Larsen000
Martin Godal00
Tore Svenbalrud00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.