Gå til: [Oversikt] [Runde 11] [Runde 13]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Christer "Gilbert" Ellenberger22333243324531323351150 44.444.411.10
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein22332352223323442451150 55.627.816.70
Mads Hundhammer32463352235322333357343 33.3505.611.1
Håvard G Frøysa33344342325433333257343 22.266.75.65.6
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson43433542323334343258537 33.338.922.25.6
Roar "RAGgen" Gjøsæter42233633223534333559634 33.338.916.711.1
Torbjørn "Moe" Moe32365342243443334260732 27.844.416.711.1
Tristan Storm22463373223632344261830 33.333.316.716.7
Lars Ørjan Tvete42366443223443443263928 27.833.327.811.1
Erlend Johnsen23456453222633244363928 27.833.327.811.1
Endre Olsen234443532345434443641124 11.144.444.40
Tore Andre Rongved333544543346323542661222 11.144.433.311.1
Øyvind Haugland333464532436343433661222 5.661.122.211.1
Jarle Øyerhamn355434632336233444671418 11.144.427.816.7
Sindre Frantzen434643534235354333671418 5.65033.311.1
Joachim Riisdal434573532473333333681615 11.155.622.211.1
Trond Mjøs324473532546334443691714 11.144.427.816.7
Christian Wilde323644632355544345711813 11.127.838.922.2
Ole Eirik Heggelund344765634374445453811912 027.838.933.3
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333433533334333333
Eagle      1      1    20.58
Birdie59141155139143311167321.35
Par98856991346941191179914642.69
Bogey51935631234545610828223.98
Dobbel-Bogey 116121  136111112298.48
Trippel-Bogey   141            61.75
Quadruple-Bogey    2     2       41.17
Stats123456789101112131415161718Total
Par33343353333433333358
Maks4557767445765555558197
Snitt32.73.54.74.43.64.92.82.42.83.94.73.23.13.43.63.5363.163.2
Vanligste resultat3246335322363334335161
Min2223223222232122225138
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0-0.30.50.71.40.6-0.1-0.2-0.6-0.20.90.70.20.10.40.60.50
Rank621216181453131715981013116
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.50.60.61.11.30.80.70.40.60.7110.50.70.60.60.60.6
Rank210717181411151316153114679
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 6 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 12 runder

#Namn123456789101112Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter4650464345037465034288
Luis "Lost disc" Garcia322850323743465046272
Stein Ødegård2840461850504640272
Christer "Gilbert" Ellenberger403040503037463450263
Erlend Johnsen2250203424375032464328260
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein40403718373050263450254
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson222846322443322037218
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl40342813432834207
Viljar Rolfsen4324242234373034202
Håvard G Frøysa3730374343190
Kjetil Åbø28242824114337184
Nicolai Græsdal46431811133030180
Joachim Riisdal43263024263015179
Atle Svandal2432504313162
Øyvind Haugland18242616372822155
Lars Ørjan Tvete5030152428147
Tristan Storm11201475202628161830142
Terje "Katana King" Rørmark434640129
Mark Anthony Soddano30462426126
Tore Andre Rongved121410915202222105
Endre Olsen131613720161424103
Mads Hundhammer158304396
_ Olav Eggestøl4024670
Anders "ADHD" Haugen373269
Jostein "Jojo" Gundersen184664
Thomas Sundal14411201362
Rune Landro1415151862
Christian Wilde10116141354
Petter Tennebø12122448
Endre "Iron Man" Storm1592246
Eirik Knüver Presthus202242
Olav "four hand" Eggestøl152641
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland4040
Vidar Yndestad3232
Jörgen "svensken" Halling3232
Torbjørn "Moe" Moe3232
Einar Øygarden2222
Torstein Mongstad2222
Trond Erik "Teipen" Brekke1818
Jarle Øyerhamn1818
Sindre Frantzen1818
Marcus Soddano Jorde1818
Jan Espen Fylling1414
Trond Mjøs1414
Eirik Olsen1414
Stian Mikalsen1313
Kyrre Sørensen1313
Ole Eirik Heggelund1212
Endre Synnevåg1010
Rune Nøstdal55
Lars Haldar33
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Christer "Gilbert" Ellenberger11111112717325
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein111111111111021321
Mads Hundhammer111111567913
Håvard G Frøysa1111944110
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson111111667112
Roar "RAGgen" Gjøsæter11111459419
Torbjørn "Moe" Moe1111185469
Tristan Storm111111766110
Lars Ørjan Tvete1111195418
Erlend Johnsen111113514429
Endre Olsen11142179
Tore Andre Rongved111123015
Øyvind Haugland118155
Jarle Øyerhamn111222513
Sindre Frantzen117177
Joachim Riisdal111322010
Trond Mjøs11152126
Christian Wilde11152126
Ole Eirik Heggelund1900
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall591411551391433111673
Verdi127601560601212576015202060606010555

De 12 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 12 runder

#Namn123456789101112Sammenlagt
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein20116267507054234221652131238
Roar "RAGgen" Gjøsæter9513213595154950122217941004
Erlend Johnsen3135236053521623615545144796
Luis "Lost disc" Garcia42015760981349067137785
Christer "Gilbert" Ellenberger71751038553445955173718
Viljar Rolfsen60393526210553967531
Stein Ødegård404711432751012097526
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl891245151320107400
Lars Ørjan Tvete8387289741336
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson22159020355301471320
Nicolai Græsdal8390015204460312
Mark Anthony Soddano57707575277
Atle Svandal2427120945270
Håvard G Frøysa530728741253
Terje "Katana King" Rørmark3811189238
Øyvind Haugland3633472052405233
Anders "ADHD" Haugen75129204
Mads Hundhammer24158279200
Kjetil Åbø16152830123260193
Joachim Riisdal40204212172520176
Tristan Storm0015009123103061158
Jostein "Jojo" Gundersen4777124
Tore Andre Rongved9141305241530110
Endre Olsen05835297017101
Olav "four hand" Eggestøl502272
Endre "Iron Man" Storm6302763
Eirik Knüver Presthus55055
_ Olav Eggestøl0302050
Torbjørn "Moe" Moe4646
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland4545
Marcus Soddano Jorde4040
Thomas Sundal00205530
Vidar Yndestad2828
Jarle Øyerhamn2525
Rune Landro755522
Einar Øygarden2020
Jörgen "svensken" Halling2020
Christian Wilde00001212
Eirik Olsen1212
Trond Mjøs1212
Jan Espen Fylling1010
Stian Mikalsen99
Sindre Frantzen77
Torstein Mongstad55
Trond Erik "Teipen" Brekke00
Petter Tennebø0000
Kyrre Sørensen00
Ole Eirik Heggelund00
Endre Synnevåg00
Rune Nøstdal00
Lars Haldar00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 12 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 12 runder

#Namn123456789101112Sammenlagt
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein7564449351057
Christer "Gilbert" Ellenberger62754454744
Roar "RAGgen" Gjøsæter555414258544
Erlend Johnsen4232445473543
Luis "Lost disc" Garcia40645636640
Stein Ødegård4362771535
Viljar Rolfsen3343444429
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson31224402624
Lars Ørjan Tvete7434523
Øyvind Haugland333243119
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl613130418
Håvard G Frøysa4053416
Mads Hundhammer324615
Tristan Storm0010011402615
Nicolai Græsdal620213115
Terje "Katana King" Rørmark47415
Mark Anthony Soddano553215
Kjetil Åbø213312315
Joachim Riisdal212222213
Anders "ADHD" Haugen7613
Atle Svandal3224112
Tore Andre Rongved1220131212
Endre Olsen0113310211
Jostein "Jojo" Gundersen4711
Endre "Iron Man" Storm1337
Torbjørn "Moe" Moe55
Olav "four hand" Eggestøl325
_ Olav Eggestøl0314
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland44
Eirik Knüver Presthus134
Rune Landro11114
Thomas Sundal002114
Marcus Soddano Jorde33
Christian Wilde000022
Trond Mjøs22
Eirik Olsen22
Vidar Yndestad22
Jörgen "svensken" Halling22
Jarle Øyerhamn22
Sindre Frantzen11
Einar Øygarden11
Torstein Mongstad11
Jan Espen Fylling11
Stian Mikalsen11
Trond Erik "Teipen" Brekke00
Petter Tennebø0000
Kyrre Sørensen00
Ole Eirik Heggelund00
Endre Synnevåg00
Rune Nøstdal00
Lars Haldar00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.