Gå til: [Oversikt] [Runde 3] [Runde 5]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson34433434323323443257150 22.25027.80
Roar "RAGgen" Gjøsæter43322535333235425461246 22.238.927.811.1
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333343333333343
Birdie   11    1 11  111822.22
Par11111 21212111    1644.44
Bogey111  1 1      21111027.78
Dobbel-Bogey     1       1    25.56
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333334333333334356
Maks4443353533333544546168
Snitt3.53.53.52.52.54.534.532.532.52.5443435959
Vanligste resultat4332253533323542546161
Min3332243432322342325750
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.50.50.5-0.5-0.51.500.50-0.50-0.5-0.511000
Rank1212121118612616111616666
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.50.50.50.50.50.500.500.500.50.510111
Rank5555551515155151151515
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234Sammenlagt
Terje "Katana King" Rørmark465096
Roar "RAGgen" Gjøsæter4650464696
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson37345087
Stein Ødegård464086
Thomas Sundal343266
Luis "Lost disc" Garcia5050
Tom "med tommelen" Trondsen4646
Thomas Mosland Gillesdal4343
Dag Arve "Daggy" 4040
Kjetil Åbø4040
Paula Kristine M. Gillesdal3030
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson11111424060
Roar "RAGgen" Gjøsæter11111424060
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall0001100001011001118
Verdi00060600000600606000606060480

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter155260290240945
Terje "Katana King" Rørmark95440535
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson65120240425
Luis "Lost disc" Garcia350350
Stein Ødegård18585270
Dag Arve "Daggy" 230230
Tom "med tommelen" Trondsen150150
Thomas Sundal8050130
Thomas Mosland Gillesdal110110
Kjetil Åbø6565
Paula Kristine M. Gillesdal3030
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter477422
Terje "Katana King" Rørmark51015
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson34411
Stein Ødegård549
Luis "Lost disc" Garcia77
Dag Arve "Daggy" 66
Tom "med tommelen" Trondsen55
Thomas Sundal235
Kjetil Åbø33
Thomas Mosland Gillesdal33
Paula Kristine M. Gillesdal11
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.