Gå til: [Oversikt] [Runde 24] [Runde 26]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland43332223232232223346150 55.644.400
Stein Ødegård33242222333343233350246 38.955.65.60
Christer "Gilbert" Ellenberger33233344222333233250246 44.444.411.10
Roar "RAGgen" Gjøsæter43232223322343233450246 38.955.65.60
Terje "Katana King" Rørmark33224243422342333251537 44.438.916.70
Kjetil Gryt32332422232353343251537 44.438.916.70
Luis "Lost disc" Garcia43232233332343234352732 27.866.75.60
Marcus Soddano Jorde43352334232342243355830 27.855.611.15.6
Atle Svandal53333233332343334457928 11.172.216.70
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl432422325232533445581026 33.333.322.211.1
Mark Anthony Soddano343522443423532344601124 27.827.838.95.6
Alf Kåre Mosland533543323423542333601124 16.75027.85.6
Jon Anders432525334333433442601124 16.755.616.711.1
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson633532334323632334611418 16.755.611.116.7
Anders Hjellvik522443343336433333611418 11.161.122.25.6
Nicolai Græsdal532524443424623432621615 27.822.238.911.1
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein733425233423524335631714 22.238.922.216.7
Ole Stenersen433433443333633355651813 066.716.716.7
Raymond Ødegaard433543334423533545661912 5.65027.816.7
Rune Landro643333433324733454672011 5.65027.816.7
Øyvind Haugland743433374224632533682110 16.738.922.222.2
Endre Olsen54344444443363244671229 5.622.261.111.1
Jarle Johannessen74243335553353344571229 5.638.927.827.8
Tore Andre Rongved64464234433474443675247 5.622.25022.2
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie521011110544516225111 59922.92
Par8161377912101112817817111214719946.06
Bogey5618637876 47229859421.76
Dobbel-Bogey3  7 2 121  5  225306.94
Trippel-Bogey3  1       12    292.08
Quadruple-Bogey       1          10.23
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks7446454755367445567591
Snitt4.63.22.642.82.93.13.43.33.12.33.24.92.92.63.53.53.759.659.6
Vanligste resultat4334223333234323336053
Min3222222222223222324639
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.60.2-0.41-0.2-0.10.10.40.30.1-0.70.20.9-0.1-0.40.50.50.7
Rank159218457121181101752131316
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 1.10.40.50.80.70.70.50.80.70.60.40.50.90.40.60.60.61.1
Rank182514121361511934161710817
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 13 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 25 runder

#Namn12345678910111213141516171819202122232425Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter505034503737374650463243464643405022505046623
Luis "Lost disc" Garcia40305046404340463234503740463426305046434632586
Terje "Katana King" Rørmark464046434346303234504046504040503237580
Christer "Gilbert" Ellenberger262846373737302840504043375040374346546
Håvard G Frøysa43262050465043435040403222505
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl4637223720465034464026303050302426502
Kjetil Åbø18261618164016262234304328343432503026433
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein3424303230341243163234145028371614424
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson28323034222624282824221626342628321637434018420
Stein Ødegård28284020403040503246354
Kjetil Gryt30205032343430324037339
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland26464650324050290
Atle Svandal4616404337462628282
Mark Anthony Soddano37341418203422502824281
Jostein "Jojo" Gundersen24404632504343278
Tom "med tommelen" Trondsen46324640372840269
Leif "Laffen" Molvik342640343224242822264
Jan Ove Hennøy302634262630203030252
Johan Olav Synnes2812263034342843235
Thomas Sundal221018281411182013248227215
Marcus Soddano Jorde403432303730203
Erlend Johnsen153220222210163020187
Øyvind Haugland16241818301610132
Endre "Iron Man" Storm20141424162812128
Jon Anders830342224118
Lars Ørjan Tvete264646118
Rune Landro11202062020911117
Jarle Johannessen8131418242659117
Trond Erik "Teipen" Brekke22142492616111
Nicolai Græsdal222013221415106
Anders "ADHD" Haugen5050100
Johan Pettersen281315261597
Espen Valheim14221014181694
Nicolai Nielsen504090
Vidar Yndestad9241592683
Tristan Storm1211202071282
Torstein Mongstad26342080
Paula Kristine M. Gillesdal2620161274
Thomas Mosland Gillesdal16302672
Jonas Dein1322201267
Ingve J Ellingsen323062
Kyrre Sørensen301512461
Nicklas Jonasson283058
Sindre Frantzen282856
Endre Olsen512226954
Vegard Grindheim161891053
Tore Andre Rongved51426752
Tim Høgli Nilsen143751
Ola Brunes Stakkeland5050
Jörgen "svensken" Halling143448
Håkon Jansen182846
Christian Wilde5151210345
Jan-Thore Ystheim1092443
Olav Breistein4040
Aleksander Vines122840
Petter Alfsen4040
Rune Berglund142438
Lill Irene Larsen151631
Bjarte Skjold151328
Oddbjørn Molvik2828
Bård Kjetil2828
John Magne Singelstad2828
Anders Godø2828
Ole Stenersen141327
Dag Arve "Daggy" 131427
Eivind Sakseide2424
Alf Kåre Mosland2424
James "the biking kiwi" Cunningham2222
Tom Skarsvåg2222
Raymond Ødegaard91221
Joachim Riisdal31619
Truls Birkeland1818
Anders Hjellvik1818
Jarle Øyerhamn61016
Bård Wannberg1414
Kjetil "Karate Kid" Skippervik1313
Daniel Johnsen1212
Martin 12-4-20161111
Stian Mikalsen1111
Torbjørn Kjærvik2911
Rune Åbø1010
Trond Trond99
Eirik Sæle99
Trond Mjøs99
Sverre Stakkeland88
Andreas Stakkeland77
Erik Stokken22
Marte Lohne11
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland111111111111017818
Stein Ødegård111111167619
Christer "Gilbert" Ellenberger11111111489512
Roar "RAGgen" Gjøsæter111111177497
Terje "Katana King" Rørmark111111112812315
Kjetil Gryt111111113810413
Luis "Lost disc" Garcia11111135255
Marcus Soddano Jorde1111185408
Atle Svandal1118295
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl111111567412
Mark Anthony Soddano11111125316
Alf Kåre Mosland111143238
Jon Anders111143238
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson111173145
Anders Hjellvik111023618
Nicolai Græsdal1111195388
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein1111114328
Ole Stenersen2400
Raymond Ødegaard122133
Rune Landro122133
Øyvind Haugland111163207
Endre Olsen121155
Jarle Johannessen119166
Tore Andre Rongved119166
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall5210111105445162251110599
Verdi123066056121515124303012560012326

De 25 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 25 runder

#Namn12345678910111213141516171819202122232425Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter1681024817085556211217480467413619515710714113100132492206
Terje "Katana King" Rørmark118133416010270456050225461281017387147941231703
Luis "Lost disc" Garcia6839741022014980506935929084136492932968712593251624
Håvard G Frøysa16830104157182851364319915116041181474
Christer "Gilbert" Ellenberger5240745851735091642466711659106985564951459
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl79430132305923034984575813210973102741296
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein5817557210821489133855123173015053321034
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland27105181317921151781015
Kjetil Åbø70211230011454045124546029468958721575959
Jostein "Jojo" Gundersen305911467195106177748
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson01034952705102015331356013271091667877514735
Atle Svandal94654270150137429609
Kjetil Gryt526140132836619349104555
Mark Anthony Soddano68172275076321764531542
Stein Ødegård26354824652891875461519
Johan Olav Synnes982912538501021856516
Tom "med tommelen" Trondsen124766869516356507
Anders "ADHD" Haugen229229458
Marcus Soddano Jorde1137880278840426
Lars Ørjan Tvete6783239389
Leif "Laffen" Molvik01715356975103422277
Jan Ove Hennøy6854373924101079258
Nicolai Græsdal0060981538211
Ola Brunes Stakkeland188188
Ingve J Ellingsen15227179
Jon Anders512845523179
Thomas Sundal810020240221812920243170
Trond Erik "Teipen" Brekke90152001921165
Torstein Mongstad1361511162
Nicolai Nielsen4496140
Øyvind Haugland842222020320135
Erlend Johnsen530517223221512131
Jörgen "svensken" Halling2081101
Johan Pettersen127900596
Tim Høgli Nilsen405494
Endre "Iron Man" Storm87530712877
Thomas Mosland Gillesdal15441574
Vidar Yndestad0201682569
Jarle Johannessen01420001511666
Jonas Dein151631365
Petter Alfsen6161
Oddbjørn Molvik5858
Nicklas Jonasson153045
Vegard Grindheim010211243
Tristan Storm1514005741
Jan-Thore Ystheim063238
Olav Breistein3636
Anders Hjellvik3636
Dag Arve "Daggy" 26026
Espen Valheim000714526
Rune Åbø2424
Håkon Jansen02323
Tom Skarsvåg2323
Alf Kåre Mosland2323
Anders Godø2222
Aleksander Vines13922
Lill Irene Larsen20020
Paula Kristine M. Gillesdal8001220
Kjetil "Karate Kid" Skippervik1717
Tore Andre Rongved008614
Daniel Johnsen1212
Eivind Sakseide1212
Bård Kjetil1111
Bjarte Skjold10010
Trond Trond88
Endre Olsen000358
Sverre Stakkeland66
Rune Landro000000336
Jarle Øyerhamn055
Raymond Ødegaard033
Joachim Riisdal303
Ole Stenersen303
Kyrre Sørensen00000
Trond Mjøs00
Eirik Sæle00
Sindre Frantzen000
Andreas Stakkeland00
Marte Lohne00
Erik Stokken00
Torbjørn Kjærvik000
Rune Berglund000
John Magne Singelstad00
Christian Wilde000000
Truls Birkeland00
Stian Mikalsen00
James "the biking kiwi" Cunningham00
Martin 12-4-201600
Bård Wannberg00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 25 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 25 runder

#Namn12345678910111213141516171819202122232425Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter555654477755766663687120
Luis "Lost disc" Garcia2366264543756842386665107
Terje "Katana King" Rørmark45545545474845676896
Christer "Gilbert" Ellenberger52654555595738545896
Håvard G Frøysa544664837853265
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl4305147353332546664
Kjetil Åbø321205142643244551458
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein3245152623337033456
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson014420111132142353454354
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland45611551046
Jostein "Jojo" Gundersen146678840
Kjetil Gryt135235453839
Stein Ødegård225334443737
Atle Svandal4745472235
Tom "med tommelen" Trondsen836642332
Mark Anthony Soddano223204374532
Johan Olav Synnes3462342428
Marcus Soddano Jorde55226525
Anders "ADHD" Haugen111021
Lars Ørjan Tvete67720
Leif "Laffen" Molvik02232313319
Thomas Sundal120120221132118
Jan Ove Hennøy23323111117
Nicolai Græsdal00452516
Øyvind Haugland133311315
Trond Erik "Teipen" Brekke32203313
Jon Anders1135313
Erlend Johnsen12122121113
Nicolai Nielsen4610
Torstein Mongstad6129
Ola Brunes Stakkeland88
Jarle Johannessen022001218
Endre "Iron Man" Storm11111128
Jonas Dein12418
Vidar Yndestad012137
Thomas Mosland Gillesdal2417
Vegard Grindheim01416
Oddbjørn Molvik66
Tim Høgli Nilsen246
Ingve J Ellingsen426
Jörgen "svensken" Halling336
Petter Alfsen55
Tristan Storm1200115
Johan Pettersen130015
Espen Valheim0001214
Nicklas Jonasson314
Alf Kåre Mosland33
Aleksander Vines213
Jan-Thore Ystheim0123
Olav Breistein33
Paula Kristine M. Gillesdal10023
Rune Landro000000112
Anders Godø22
Lill Irene Larsen202
Kjetil "Karate Kid" Skippervik22
Dag Arve "Daggy" 202
Rune Åbø22
Anders Hjellvik22
Bård Kjetil22
Håkon Jansen022
Tore Andre Rongved00112
Endre Olsen000112
Tom Skarsvåg22
Sverre Stakkeland11
Daniel Johnsen11
Jarle Øyerhamn011
Ole Stenersen101
Trond Trond11
Raymond Ødegaard011
Eivind Sakseide11
Joachim Riisdal101
Bjarte Skjold101
Trond Mjøs00
Eirik Sæle00
Truls Birkeland00
Rune Berglund000
Erik Stokken00
Andreas Stakkeland00
Torbjørn Kjærvik000
Marte Lohne00
Sindre Frantzen000
James "the biking kiwi" Cunningham00
Bård Wannberg00
Kyrre Sørensen00000
John Magne Singelstad00
Martin 12-4-201600
Stian Mikalsen00
Christian Wilde000000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.