Gå til: [Oversikt] [Runde 7] [Runde 9]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Roar "RAGgen" Gjøsæter34232232323433223349150 5038.911.10
Atle Svandal34333232323343333454246 22.266.711.10
Jostein "Jojo" Gundersen53242223333353333456343 22.255.622.20
Luis "Lost disc" Garcia43232233343463243357440 22.255.616.75.6
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein43332323333353344458537 11.166.722.20
jörgen "svensken" halling43343343233363253461634 11.161.116.711.1
Terje "Katana King" Rørmark103332223442353233562732 27.844.416.711.1
Christer "Gilbert" Ellenberger83343223424333255463830 27.833.322.216.7
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie2 3 5642131 2 51  3524.31
Par3655323653661833627652.78
Bogey12 3  1 22123  2152517.36
Dobbel-Bogey            2  21164.17
Trippel-Bogey                  00
Quadruple-Bogey1                 10.69
Quintuple-Bogey                  00
Sextuple-Bogey1                 10.69
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks10434334344446335556377
Snitt5.13.32.63.42.42.32.62.83.12.933.34.632.43.63.43.957.557.7
Vanligste resultat4333222332335323346153
Min3323222222233322334944
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.10.3-0.40.4-0.6-0.8-0.4-0.30.1-0.100.30.60-0.60.60.40.9
Rank181141321461078111582151317
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 1.90.40.50.50.50.40.60.40.40.70.30.4100.50.90.60.4
Rank183999314371523171916137
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 8 runder

#Namn12345678Sammenlagt
Jostein "Jojo" Gundersen50505043193
Terje "Katana King" Rørmark32464350405032189
Luis "Lost disc" Garcia4350375040183
Roar "RAGgen" Gjøsæter373446374650179
Atle Svandal504046136
Håvard G Frøysa465037133
Endre "Iron Man" Storm32323430128
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein404637123
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson264337106
Tristan Storm30342892
jörgen "svensken" halling433477
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland403777
Tom "med tommelen" Trondsen4646
Ingve J Ellingsen4343
Petter Alfsen4343
Nicklas Jonasson4343
Mark Anthony Soddano4040
Stein Ødegård4040
Andreas Kråkenes3737
Johan Olav Synnes3737
Jan Ove Hennøy3232
Jonas Dein3232
Christer "Gilbert" Ellenberger3030
Philip H. Nilsen2828
Tobias 3110152424
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Roar "RAGgen" Gjøsæter1111111111922425
Atle Svandal1111349023
Jostein "Jojo" Gundersen1111645714
Luis "Lost disc" Garcia1111745414
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein11822714
jörgen "svensken" halling11527236
Terje "Katana King" Rørmark111112510922
Christer "Gilbert" Ellenberger11111458717
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall20305642131020510035
Verdi300200121015306020600300126000359

De 8 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 8 runder

#Namn12345678Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter95301701853302241034
Terje "Katana King" Rørmark3521590120110145109824
Luis "Lost disc" Garcia6512022521054674
Jostein "Jojo" Gundersen14511021057522
Atle Svandal28513090505
Håvard G Frøysa14715080377
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland102135237
Mark Anthony Soddano210210
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson3214030202
Tom "med tommelen" Trondsen200200
jörgen "svensken" halling8072152
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein457527147
Andreas Kråkenes107107
Ingve J Ellingsen105105
Stein Ødegård9090
Christer "Gilbert" Ellenberger8787
Endre "Iron Man" Storm45003580
Tobias 3110156060
Jan Ove Hennøy6060
Jonas Dein6060
Petter Alfsen5757
Johan Olav Synnes4545
Nicklas Jonasson3030
Tristan Storm150015
Philip H. Nilsen00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 8 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 8 runder

#Namn12345678Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter32567932
Terje "Katana King" Rørmark254446530
Luis "Lost disc" Garcia3465422
Jostein "Jojo" Gundersen635418
Atle Svandal65415
Håvard G Frøysa55212
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland437
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2417
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein2226
Christer "Gilbert" Ellenberger55
Tom "med tommelen" Trondsen55
Endre "Iron Man" Storm20024
Mark Anthony Soddano44
Andreas Kråkenes44
jörgen "svensken" halling224
Petter Alfsen33
Jan Ove Hennøy33
Ingve J Ellingsen33
Stein Ødegård22
Johan Olav Synnes22
Nicklas Jonasson11
Tobias 31101511
Tristan Storm1001
Jonas Dein11
Philip H. Nilsen00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.