Gå til: [Oversikt] [Runde 4] [Runde 6]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Jostein "Jojo" Gundersen42333223433243243454150 27.855.616.70
Tom "med tommelen" Trondsen43342232432353323455246 27.85022.20
Roar "RAGgen" Gjøsæter52232433323452333355246 27.85022.20
Terje "Katana King" Rørmark63232344532343243359440 22.25016.711.1
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson53453343323353343463537 5.655.633.35.6
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie 22 3211 221 121  2022.22
Par2323222323332431524752.22
Bogey2 11 1212  13  3 32022.22
Dobbel-Bogey1  1    1         33.33
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks6345344453345334346370
Snitt4.82.62.83.62.42.83.233.82.62.634.62.82.63.433.657.257.2
Vanligste resultat4333224343335334345559
Min4223222232224222335444
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.8-0.4-0.20.6-0.6-0.20.200.8-0.4-0.400.6-0.2-0.40.400.6
Rank1726141612917229146213914
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.60.50.60.70.50.60.60.40.60.50.50.40.50.30.50.700.5
Rank1251217512123125535251715
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Jostein "Jojo" Gundersen505050150
Terje "Katana King" Rørmark3246435040139
Håvard G Frøysa465037133
Roar "RAGgen" Gjøsæter373446117
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson264337106
Endre "Iron Man" Storm32323498
Luis "Lost disc" Garcia435093
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland403777
Tristan Storm303464
Atle Svandal5050
Tom "med tommelen" Trondsen4646
jörgen "svensken" halling4343
Petter Alfsen4343
Stein Ødegård4040
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein4040
Johan Olav Synnes3737
Andreas Kråkenes3737
Jonas Dein3232
Philip H. Nilsen2828
Tobias 3110152424
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Jostein "Jojo" Gundersen111111521042
Tom "med tommelen" Trondsen111112520040
Roar "RAGgen" Gjøsæter111113517034
Terje "Katana King" Rørmark11114411028
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson1513030
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall02203211022101210020
Verdi030300203060600303060060306000500

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Terje "Katana King" Rørmark3521590120110570
Jostein "Jojo" Gundersen145110210465
Håvard G Frøysa14715080377
Roar "RAGgen" Gjøsæter9530170295
Atle Svandal285285
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland102135237
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson3214030202
Tom "med tommelen" Trondsen200200
Luis "Lost disc" Garcia65120185
Andreas Kråkenes107107
Stein Ødegård9090
jörgen "svensken" halling8080
Tobias 3110156060
Jonas Dein6060
Petter Alfsen5757
Endre "Iron Man" Storm450045
Johan Olav Synnes4545
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein4545
Tristan Storm15015
Philip H. Nilsen00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Terje "Katana King" Rørmark2544419
Jostein "Jojo" Gundersen63514
Håvard G Frøysa55212
Roar "RAGgen" Gjøsæter32510
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland437
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2417
Luis "Lost disc" Garcia347
Atle Svandal66
Tom "med tommelen" Trondsen55
Andreas Kråkenes44
Petter Alfsen33
Endre "Iron Man" Storm2002
Johan Olav Synnes22
Stein Ødegård22
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein22
jörgen "svensken" halling22
Tobias 31101511
Jonas Dein11
Tristan Storm101
Philip H. Nilsen00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.