Gå til: [Oversikt] [Runde 2] [Runde 4]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Håvard G Frøysa22323233232322334246150 55.644.400
Christer "Gilbert" Ellenberger23322334223323224247246 505000
Luis "Lost disc" Garcia22354223213322333348343 55.633.35.65.6
Jostein "Jojo" Gundersen33322222333323333348343 38.961.100
Anders "ADHD" Haugen32232334333232232348343 38.961.100
Mark Anthony Soddano42233235323433234253634 33.35016.70
Roar "RAGgen" Gjøsæter53233324323223345355732 27.855.611.15.6
Paula Kristine M. Gillesdal33453435343333345566830 055.633.311.1
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333343333333343
Eagle       1 1      1 32.08
Birdie3433343233125331235135.42
Par3443435353753555347451.39
Bogey1 1 11 2 1 1   22 128.33
Dobbel-Bogey1  2             142.78
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333334333333334356
Maks5345443534343334556670
Snitt32.52.83.12.82.62.63.82.62.52.92.92.42.62.63.13.82.951.451.5
Vanligste resultat2332323433332333434852
Min2222222221222222224635
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0-0.5-0.30.1-0.3-0.4-0.4-0.3-0.4-0.5-0.1-0.1-0.6-0.4-0.40.1-0.3-0.1
Rank162917944942131314417913
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.80.50.60.90.60.60.50.80.50.80.20.40.50.50.50.40.80.7
Rank149101810124164141244421613
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 3 runder

#Namn123Sammenlagt
Luis "Lost disc" Garcia505043100
Håvard G Frøysa465096
Christer "Gilbert" Ellenberger344680
Roar "RAGgen" Gjøsæter403272
Thomas Mosland Gillesdal4646
Tom "med tommelen" Trondsen4343
Terje "Katana King" Rørmark4343
Jostein "Jojo" Gundersen4343
Anders "ADHD" Haugen4343
Thomas Sundal4040
David Ness4040
Mark Anthony Soddano3434
Kjetil Åbø3434
Paula Kristine M. Gillesdal3030
Linn Lande3030
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Håvard G Frøysa111111111111023223
Christer "Gilbert" Ellenberger1111111112921224
Luis "Lost disc" Garcia1111111113918220
Jostein "Jojo" Gundersen1111115611720
Anders "ADHD" Haugen1111114612521
Mark Anthony Soddano1111116611018
Roar "RAGgen" Gjøsæter111117510220
Paula Kristine M. Gillesdal800
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall34333432331253312351
Verdi201520202015203020206030122020603020452

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 3 runder

#Namn123Sammenlagt
Luis "Lost disc" Garcia175310182667
Håvard G Frøysa165232397
Christer "Gilbert" Ellenberger45212257
Terje "Katana King" Rørmark240240
Roar "RAGgen" Gjøsæter130102232
Thomas Mosland Gillesdal160160
Anders "ADHD" Haugen125125
Jostein "Jojo" Gundersen117117
Mark Anthony Soddano110110
Tom "med tommelen" Trondsen9090
David Ness8585
Kjetil Åbø6060
Thomas Sundal4040
Paula Kristine M. Gillesdal00
Linn Lande00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 3 runder

#Namn123Sammenlagt
Luis "Lost disc" Garcia88925
Håvard G Frøysa81018
Christer "Gilbert" Ellenberger3912
Roar "RAGgen" Gjøsæter6511
Terje "Katana King" Rørmark88
Jostein "Jojo" Gundersen66
Anders "ADHD" Haugen66
Mark Anthony Soddano66
Thomas Mosland Gillesdal55
David Ness44
Kjetil Åbø33
Thomas Sundal22
Tom "med tommelen" Trondsen22
Paula Kristine M. Gillesdal00
Linn Lande00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.